Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5033
Dom jednorodzinny w Niewodnicy Koryckiej | vacat
Infolinia: Tel: 668-118-087 vacatzb@wp.pl

Dom jednorodzinny w Niewodnicy Koryckiej.

W Niewodnicy Koryckiej został zbudowany przez naszą firmą parterowy dom jednorodzinny. Coraz częściej spotykamy indywidualnych klientów, którzy z myślą o wygodzie na późniejsze lata życia decydują się na domy parterowe. Takie domy mają swój specyficzny charakter. Tego typu rozwiązania wiążą się z posiadaniem większej działki niż pod zwykły dom z poddaszem użytkowym, a więc już na samym etapie kupna działki należy zwrócić uwagę na jej rozmiary i to czy ewentualnie zmieści się na niej nasz dom z zachowaniem wszystkich wymogów prawnych.

Na działce o pow. 650 wybudowaliśmy dom o powierzchni użytkowej 170 bez poddasza z garażem jednostanowiskowym. Dom wykonywaliśmy w stanie „pod klucz”, w którym to Inwestor po naszym zejściu z placu budowy wchodzi do domu i mieszka. Dom został wykonany z Porotherm Profi 25cm na klej. Ściany działowe wykonano z Porothermu P+W 11,5 na zaprawę cementowo – wapienną. Kominy systemowe spalinowo – wentylacyjne firmy Presto DUO 20+W obłożone cegłą klinkierową w tradycyjnym czerwonym kolorze. Dachówka Braas Amber 12 w kolorze czerwonym. Izolacja ścian fundamentowych wykonana z styropian AQUA 10cm gr. obłożone folia kubełkową, natomiast ściany nośne ponad gruntem wykonana ze styropianu grafitowego o gr.10cm. Okna drewniane z drewna machoń meranti z elektrycznie sterowanymi roletami. Brama garażowa firmy Krispol. W domu został zamontowany rekuperator Vena Compact firmy Bartosz.

Na życzenie Inwestorów kominek został wykonany w stylu retro obłożony kaflami na wzór starodawnych pieców, również w domu wybudowano piec, w którym można wypiekać chleb. W całym budynku rozmieszczono ogrzewanie podłogowe.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z budowy, jak również do zobaczenia domu w Niewodnicy Koryckiej.

1. Zagospodarowanie budowy

2. Wykopy

3. Ławy fundamentowe

4. Ścianki fundamentowe

5. Leżaki fundamentowe

 6. Podłoża pod warstwy posadzkowe
7. Ściany parteru
 8. Obsypanie fundamentów

9. Szalunki stropu nad parterem

 10. Zbrojenie stropu

11. Wieniec

12. Ściany poddasza

13. Ścianki działowe

14. Więźba dachowa

15. Kominy

 16. Pokrycie dachowe
17. Roboty elewacyjne ocieplenie
18.Montaż stolarki okiennej
19.Montaż bramy garażowej

20.Instalacja elektryczna

21.Instalacja gazowa

22.Rozprowadzenie  instalacji sanitarnej

23.Posadzki betonowe

24.Odwodnienie dachu

25.Wykonanie szamba

26.Wykonanie tarasu

27.Ocieplenie poddasza

28.Kotłownia

29.Garaż

 30.Wykonanie pieca fizycznego
 31.Wykonanie pieca kaflowego
 32.Szpachlowanie
 33.Rekuperator
 34.Łazienka
 35.Ułożenie podłogi
36.Wykonanie wjazdu