Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5033
O NAS | vacat
Infolinia: Tel: 668-118-087 vacatzb@wp.pl

VACAT Zbigniew Bielawiec

Budowa domów jednorodzinnych

Firma VACAT istnieje na rynku od 1999 roku. W pierwszych latach swojej działalności firma zajmowała się sprzedażą towarów i usług firmy Thermoplast, a w 2005 roku rozpoczęliśmy współprace z firmą Petecki, która jest największym producentem wytwarzającym stolarkę PCV z profilu REHAU.

Poprzez kolejne lata rozszerzaliśmy zakres naszej działalności wykonując prace remontowe i wykończeniowe na zlecenie klientów indywidualnych aby wkrótce rozpocząć samodzielną działalność polegającą na budowie domów jednorodzinnych oraz wszelkich obiektów usługowo – handlowym. Wykonujemy stany surowe, deweloperskie, a także stan pod klucz. Zakres naszych budów ściśle powiązany jest z Białymstokiem oraz najbliższymi jego okolicami.

Budowa domów w oparciu o nasze usługi przebiega szybko i profesjonalnie.

Zajmujemy się całościową realizacją inwestycji na wszystkich jej etapach:

formalności urzędowe przed budową domu
– na Państwa życzenie zajmujemy się pozyskaniem niezbędnych dokumentów do uzyskania pozwolenia na budowę
projekt architektoniczny
– do wyboru proponujemy Państwu gotowe projekty domów oraz możliwości wykonania projektu indywidualnego
doradztwo architektoniczne i techniczne
– planujemy i organizujemy cały proces budowy
– nasi specjaliści pomagają klientom w wyborze odpowiednich rozwiązań
– przez cały czas trwania budowy służymy wyjaśnieniami rozwiązań technicznych oraz udzielamy profesjonalnych podpowiedzi wynikających z naszego wieloletniego doświadczenia

Świadczymy również usługi, takie jak:

nadzór budowlany i kierowanie budowami
kosztorysy budowlane
doradztwo w kwestiach technicznych
pomoc przy uzupełnianiu dokumentacji

 

VACAT to zespół ludzi, którzy specjalizują się przede wszystkim w budowie domów jednorodzinnych w najnowszej technologii co pozwala na szybką realizację Waszych inwestycji.

Współpracujemy z:

 

 

Nawiązaliśmy współpracę z renomowanym biurem projektowym GAMMA – Studio Architektury, które      zajmuje się projektowaniem budynków, adaptacją projektów oraz innymi usługami architektonicznymi.

Naszymi partnerami są również firmy oferujące usługi z zakresu instalacji elektrycznych i sanitarnych. Współpracujemy z firmą IBDA, handlującą artykułami automatyki domowej. IBDA dostarcza m.in.: urządzenia alarmowe, domofony, wideodomofony, odkurzacze centralne, systemy kontroli dostępu, kamery, rejestratory oraz całą gamę artykułów oświetleniowych.

 

Ponadto prowadzimy współpracę z salonem firmowym VIESMANNA’a w Białymstoku – ANTOM, który prowadzi kompleksową obsługę w zakresie doboru, sprzedaży, montażu i serwisu systemów ogrzewania.

 

Naszym partnerem w zakresie wentylacji jest firma NIKOL, która specjalizuje się w produkcji najwyższej klasy rekuperatorów. To właśnie dzięki zastosowaniu wentylacji z odzyskiem ciepła można osiągnąć w domu odpowiedni klimat.

 

 

Ważnym krokiem w rozwoju firmy było nawiązanie współpracy z producentem stolarki okiennej i drzwiowej, firmą PETECKI. Od 2006 roku VACAT posiada oficjalne przedstawicielstwo tej marki na rynek północno-wschodni.

 

Z VACAT-em kooperuje firma MIRMAX, która prowadzi działalność od 1989 roku. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w elewacjach budynku oraz robotach wykończeniowych i remontowych.