Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5033
Dom jednorodzinny w Zaściankach – ul. Rybacka | vacat
Infolinia: Tel: 668-118-087 vacatzb@wp.pl

Dom jednorodzinny w Zaściankach – ul. Rybacka.

Jedną z naszych kolejnych inwestycji jest dom jednorodzinny położony przy ul. Rybackiej w Zaściankach. Dom o pow. użytkowej 160 umieszczony na działce znajdującej się w cichej i leśnej okolicy Białegostoku świetnie nadaje się na wypoczynek po pracy z dala od wielkomiejskiego hałasu. Dom z jednostanowiskowym garażem, dachem dwuspadowym świetnie wpisuje się w malowniczą okolicę.

Ściany nośne wykonane zostały w systemie Porotherm Profi 25 na zaprawie klejowej. Ściany działowe parteru wykonane w technologii SOLBET na zaprawie cementowo-wapiennej, natomiast ściany działowe poddasza wykonane w technologii Poroterm Profi 11,5 na zaprawie klejowej. Więźba wykonana z certyfikowanego drewna konstrukcyjnego o klasie C24 zgonie z najnowszymi przepisami dotyczącymi więźb dachowych. Pokrycie dachu wykonane z dachówki Creaton Premion Łupek Glazura Nobless, orynnowanie systemu K&J&G. Wszystkie obróbki blacharskie wykonano w systemie bezwkrętowym co wpływa na estetyczny wygląd wieńczący piękno całego dachu. W dwuspadowym dachu została zamontowana duża ilość okien połaciowych firmy FAKRO, dzięki czemu pomieszczenia na poddaszu są jasne i mocno doświetlone przez naturalne światło. Kominy systemowe firmy KOCH obłożone cegłą klinkierową pełną grafitową Winerberger Stratus. Okna pięciokomorowe firmy Petecki. Brama garażowa firmy Krispol. Zapraszamy do obejrzenia galerii z postępu robót budowlanych.

1. Zagospodarowanie placu budowy

2. Wykopy

4. lawy fundamentowe

4. Ściany fundamentowe

5. Obsypanie ścian fundamentowych

 

6. Podłoże pod ściany posadzki

7. Ściany parteru

 8. Szalowanie i zbrojenia stropu

9. Zbrojenie schodów

10. Betonowanie stropu

11. Ściany poddasza

12. Ściany działowe parteru

13. Ściany działowe poddasza

14. Więźba dachowa

15. Kominy

16. Pokrycie dachowe

17. Elewacje